whatsapp WhatsApp ile yardım alın
Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

SİPARİŞ VE TESLİMAT
 • Satın Aldığım Ürün Arızalı Çıktı Ne Yapmalıyım?

  Satın aldığım ürün bozuldu ne yapmalıyım?

      Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altında olup tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma ve yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır. Arızalı ürününüzü faturası ve/veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servise başvurmak sureti ile garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz.

      Arızalı ürünlerinizi doğrudan size en yakın yetkili servise göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlar (ort. 4 iş günü / 1 hafta kazanırsınız). Bünyemizde onarım merkezi bulunmadığından ürünlere müdahalemiz söz konusu değildir.

       Tarafımıza sadece nihai tüketici ile birebir çalışmayan distribütör ürünlerini gönderibilirsiniz. Örn: Bilgisayar donanım ürünleri (hard disk, modem, ana kart, vb...). Ayrıca; Servis noktalarıyla sorunuzu çözemediğinizde veya Yetkili Servis ile problem yaşadığınızda bize başvurabilirsiniz.

  * Yeni aldığım ürün arızalı çıktı, ne yapmalıyım?

      Ambalajından arızalı çıkan yeni aldığınız ürünleri, yetkili servis tarafından montaj verilmiş ise yetkili servisin vereceği rapora göre arızanın tamiri veya değişimi gerçekleştirilir. Ürünün değişimi duruma göre servis tarafından veya bizim tarafımızdan gerçekleştirilebilir. Bizim   tarafımızdan yapılacak değişim ve iadelerde ürünün hasar görmesini önlemek için orijinal kutusunu atmayarak tekrar ambalaj yaparak ve daha sağlam olması için "2;sağlam bir mukavva kutunun daha içine koyarak"2;, tüm aksesuarları ve aparatlarıyla beraber eksiksiz olarak faturanızın aslıyla beraber tarafımıza anlaşmalı kargo şirketleriyle kargo ücreti ödemeden tarafımıza gönderebilirsiniz.

   

      Tarafımıza ulaşan ürünlerin işleminin süresi, değişim ise tedarikçi firmanın stoklarına bağlı olarak, iade ise yetkili servisin vereceği rapora bağlı olarak, onarım ise yine yetkili servisin onarım süresine bağlı olarak değişmektedir.

   


     ** Arıza talebinizi ürününüzü tarafımıza göndermeden önce aşağıda belirttiğimiz linkten mutlaka bildirmenizi rica ederiz. Ürün arızası hakkında açıklama kısmında ürünün arızasını tam olarak belirtiniz, "2;ÇALIŞMIYOR, ARIZALI"2; gibi açıklamalar yetkili servisler için yeterli olmamakta ve sorun yaşanabilmektedir. Aksi durumlarda, ürünlerinizin teknik servis işlemleri yeterli sonuç vermeyebilir. Başvurunuza müteakip müşteri hizmetlerimiz sizinle irtibata geçerek ürün/ürünleri göndermeniz için onay verecektir. Onaylanan taleplerinizi doldurduğunuz kayıt formunun bir çıktısını alarak ürünle beraber anlaşmalı kargo firmalarımızla gönderiniz.

  Arıza/İade/Değişim Bildirim formuna,

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.